Find Instruktør

Britt Ziwes

Kontor-Yoga instruktør og indehaver af Kontor-Yoga, Prana-Yoga og Senior-Yoga
Aalborg
Tlf. 27 85 45 19
mail@kontor-yoga.dk

Marianne Thorup

Kontor-Yoga instruktør, børneyoga- og mindfulnesslærer
København
Tlf. 21 92 21 31
Mail: Oesterbro_Kontor_Yoga@outlook.dk

Ina Lykke Schmidt

Kontor-Yoga instruktør og indehaver af Happyoffice
Odense
inalykkeschmidt@gmail.com
Tlf. 22 86 80 76

Yasmin Rajput

Kontor-Yoga instruktør, meditation & mindfulness underviser, psykolog og yogalærer
København
yasminrajput@hotmail.com

Ingrid Ulrich

Kontor-Yoga instruktør og mindfulness lærer
Viby
Tlf. 60 21 41 09
ingrid@kontor-yoga.dk

Pia Hartvig Agerskov

Kontor-Yoga instruktør, personlig træner, NLP coach, fitness & bokseinstruktør
Nordsjælland
Tlf. 24 24 37 55
phagerskov@gmail.com

Maj Sundby

Kontor-Yoga instruktør og yogalærer
København
Tlf. 31 77 61 11
mjsndb@gmail.com

Rikki Hørsted

Kontor-Yoga instruktør, chefkonsulent & arbejdsmiljøformidler
Vestegnen København
Tlf. 28 56 62 44
rikkihh69@icloud.com

Mai Nørtov Simonsen

Kontor-Yoga instruktør
København
Tlf. 42 72 35 75
mai@kontor-yoga.dk

Laura S. Thomasen

Kontor-Yoga instruktør
Aarhus
Tlf. 28 66 83 92
laura@kontor-yoga.dk

Jette B. Sørensen

Kontor-Yoga instruktør
Kolding
Tlf. 60 59 17 47
mail@meetandmove.dk

Lilian Martinez

Kontor-Yoga instruktør, fysiurgisk massør

5260 Odense

Susanne Hebo

Kontor-Yoga instruktør

7100 Vejle

Julie Af Rosenborg

Kontor-Yoga instruktør, Yoga-Instruktør og Diætist

2930 Klampenborg

Maria Søby Andersen

Kontor-Yoga Instruktør

Vestsjælland
Tlf: 30 25 80 10
Hjemmeside: www.mandala8.dk

Sina Harbo

Kontor-Yoga instruktør, Business- og Mindfulness Coach, Coach og Læringskonsulent samt yogainstruktør.

9000 Aalborg

Anne B. Pallesgaard

Kontor-Yoga instruktør
Fysioterapeut

Pandrup

Sandra Nygaard

Kontor-Yoga instruktør, Exam. Yogalærer & Certificeret Børneyogalærer

7600 Struer

Charlie Kristoffersen

Kontor-Yoga instruktør, Senior-Yoga instruktør

Pandrup

Maria Sibo

Kontor-Yoga instruktør

Sydsjælland/Lolland-Falster

sibo.yoga@gmail.com

Camilla Buch

Kontor-Yoga instruktør, Mindfulness Coach

9000 Aalborg

Mona Skak

Kontor-Yoga instruktør, Yogalærer

København

Jette Mortensen

Kontor-Yoga instruktør, Mindfulness Coach

Hobro

Rikke Lutzen

Kontor-Yoga instruktør, børneyogalærer

Løgstør

Gitte Andersen

Kontor-Yoga instruktør, yogalærer

Dybvad

Tlf. 98 86 98 86

Malue Claudi-Brock Sørensen

Kontor-Yoga instruktør

9000 Aalborg

Henriette Rosendal Lorentzen
Kontor Yoga Instruktør
NLP Coach
Fysioterapeut
tlf: 29 93 82 85
mail: info@rozendal.dk
www.rozendal.dk

Randers

Karina Hesselbech

Kontor Yoga Instruktør

Tlf: 26 88 08 31
Karina@hesselbech.dk

København